FKMS RADIO KNJAŽEVAC

Midžor odbranio trofej

25/05/2019
kup 8
Kalanski fudbaleri pobedili su sa 3:0 ekipu Omladinca u finalu Opštinskog fudbalskog kupa.

Fudbaleri Midžora iz Kalne odbranili su trofej pobednika Opštinskog kupa pošto su juče, u finalnom susretu na gradskom stadionu, pobedili ekipu Omladinca iz Grezne rezultatom 3:0.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, ali je zato u nastavku bilo mnogo zanimljivije i uzbudljivije. Već na startu drugog dela igre Midžor je poveo, a nedugo potom stekao i ubedljivu prednost od 2:0. Mogla je ekipa iz Grezne da se rezultatski vrati u utakmicu, ali su fudbaleri Omladinca propustili nekoliko prilika, uključujući i promašeni penal. Treći pogodak za Kalance označio je definitivan i, kad se sve uzme u obzir, zaslužen trijumf Midžora.

Zanimljivo je da su isti rivali i prošle godine igrali su za trofej i rezultat je bio identičan. Pobednički pehar kapitenu Midžora, na svečanosti u sklopu Festivala sporta,  uručio je Mikica Vidojević, predsednik Sportskog saveza.